Sipariş ve Teslimat

Çalıştığımız Kargo Firmaları
Siparişlerinizin gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.


Kargo Ücreti
Firstlima.com üzerinden vereceğiniz online ödeme olan siparişlerinizde 70 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. 70 TL ve altı siparişlerinizde ”10 TL” kargo taşıma bedeli faturanıza yansıtılmaktadır.


Ödeme seçeneğini  ”Kapıda Nakit Ödeme” olarak seçtiğinizde “10 TL” ”Kapıda ödeme bedeli” faturanıza yansıtılmaktadır.


Siparişin Hazırlanışı
Sipariş verdiğiniz ürün özel olarak hazırlanmış First Lima kutularında, her türlü darbeye karşı, zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir.


Gönderim Süreci
Firstlima.com adresinde yer alan tüm ürünler, sitede aksi belirtilmiş olmadıkça aynı gün içinde stoktan sevk edilmektedir. Siparişiniz verdiğiniz ve sipariş onayını aldığımız andan itibaren ürünlerimiz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Hafta içi saat 17:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde, hafta sonu verilen siparişler ise, sevkiyat yapılmaması nedeniyle Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Resmi tatil günlerinde kargo firmalarının sevkiyat yapmaması nedeniyle, bu tarihlerde verilen siparişler, resmi tatilden sonraki ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.

Kampanyalarımızdan ve hediyelerimizden haberdar olmak ve kolay alışverişin tadını çıkarmak için giriş yap veya hızlı kayıt oluştur.